פרוייקט תרמילים למתגייסים.

פרוייקט הדגל של העמותה

בעקבות מקרה שנתקל מייסד העמותה, בו ראה צעיר שמגיע לבקו״ם עם שקית של רמי לוי ובה בגדיו האישיים. התקבלה החלטה לדאוג לצעירים לתיק לשירות הצבאי ובתוכו ציוד רלוונטי.

בשנה הראשונה העמותה חילקה 150 תרמילים לבני נוער לקראת שירות משמעותי, כיום העמותה מחלקת 1400 תרמילים לנערים ונערות במכינות, פנימיות ומסגרות חינוכיות על מנת לייצר שווויון ביום הגיוס בין כלל המתגייסים.

e1title1

דירות לחיילים בודדים ברחבי הארץ.

העמותה הבינה שישנו צורך חשוב לדאוג לחיילים בודדים עולים וחסרי עורף משפחתי לדירה בה יהיה להם חדר פרטי משלהם, ציוד, ליווי ומעטפת מלאה על מנת שלא יתעסקו בהישרדות יומיומית ולכוון אותם להתעמק ולהתפתח אישית לקראת היציאה לחיים האזרחיים.

״בית פרלמן״ בעיר אשקלון הוקם לזכרם של רוסי ומורי פרלמן ז״ל.

״בית מיקה״ בעיר חדרה הוקם לזכרה של הלוחמת מיקה לויט ז״ל.

״בית אבידן״ בעיר נתניה לזכרם של דבורה ושמואל אבידן ז״ל.

״בית נוביק״ בעיר נתניה הוקם להצלחתם של משפחת נוביק.

״בית שמחה״ שתי דירות בעיר נתניה, דירת בנים ודירת בנות לזכרו של שמחה (שמעון) וונגר ז״ל.

e2title2

תכנית המלגות של רוח נכונה

קבוצה של 14 מלגאים, חיילים בודדים משוחררים, שבחרו ונבחרו להיות מעורבים חברתית ולהשפיע על דור העתיד וכמו כן להתפתח, ללמוד ולהתעצם.

תכנית המלגות של העמותה יצאה לדרך תודות למשפחת דיין שתרמו חלק נכבד לתכנית, אבנר דיין ז״ל היה איש של עשייה ונתינה לאורך כל חייו. לאחר שחלה במחלה חשוכת מרפא השאיר צוואה למשפחתו לדאוג להשכלה לצעירים שידם אינם משגת. כעת, 3 שנים לאחר מותו נסגר המעגל.

אנו רוצים להודות לאורלי ולחברת IBM על האירוח בקורס פתיחת תכנית המלגות, ותודה ענקית לקרן הישג רוטשילד 46 על השותפות לאורך כל הדרך.

e7title7

חבילות מזון ומוצרי הגיינה

העמותה שמה לעצמה למטרה לדאוג לרווחתם של החיילים הבודדים בזמן השירות ולאחריו.

בעקבות פרוץ משבר הקורונה, העמותה קיבלה מספר רב של פניות מצעירים חסרי עורף משפחתי ובעיקר מחיילים בודדים משוחררים שלא מצליחים להחזיק מעמד, למצוא עבודה ולהתקיים.

העמותה יצאה למספר סבבים של חלוקה על ידי מתנדבים רבים בכל רחבי הארץ במבצע לוגסטי יוצא דופן.

e3title3

תכנים חינוכיים לבני נוער במסגרות חינוך.

בעקבות התדרדרות השיח בחברה הישראלית ומצב בו היינו עדים לגזענות ומקרים קשים במדינת ישראל.

העמותה החליטה לדבר סובלנות ואחדות בצורה מקצועית וחינוכית ולהנגישה לבני נוער לקראת שירות משמעותי מתוך אמונה בצעירים, דור העתיד של מדינת ישראל.

e4title4

מחסן לוגיסטיקה בקריית שמונה.

על מנת לאחסן את הציוד ולעבוד בצורה מסודרת העמותה החליטה להקים מחסן לוגיסטיקה בקרית שמונה בו מתבצעים ימי התנדבות הפתוחים לקהילה.

e5title5

יוזמות נוספות - ארגז כלים לחיילים בודדים משוחררים.

e6title6